Bogate Umysły

Partnerzy, którzy opracowali projekt „Bogate umysły”, z przyjemnością przedstawiają ten kurs e-learningowy w nadziei, że teraz lub w przyszłości będziesz edukować innych na temat finansów i że te materiały przydadzą się w nauce praktycznych aspektów edukacji finansowej dla klientek Waszej organizacji - dziewcząt i młodych kobiet!

Projekt „Bogate umysły” ma na celu zwiększenie wiedzy, świadomości i zmianę postaw w zakresie zarządzania finansami osobistymi wśród dziewcząt i młodych kobiet, które są wykluczone społecznie z powodu dziedziczonego ubóstwa lub zagrożenia ubóstwem.

Zmiana ta zostanie zainicjowana poprzez zestaw edukacyjny „Bogate umysły”, z tym kursem
e-learningowym zaprojektowanym, aby pomóc pracownikom i wolontariuszom organizacji pozarządowych i instytucji pracujących z tą grupą.

Aby uzyskać dostęp do kursu, wystarczy utworzyć konto:

Analizy i wnioski / Dobre praktyki / Lista organizacji [PL]

Analyzes and conclusions / Good practices / List of organizations [EN]

Licencja:

Zawartość danej platformy e-learningowej jest objęta licencją CC-BY 4.0. Oznacza to, że ponowne wykorzystanie jest dozwolone, pod warunkiem podania odpowiednich informacji i wskazania zmian.

Więcej inforamcji o licencji: https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/


Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury (EACEA). Unia Europejska ani EACEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

Zobacz kurs
Darmowy

Kurs zawiera

  • 5 Lekcje